Γενικές αλλαγές φέρνει η ΑΤΤΙΚΑ μετά την απορρόφηση της ΑΝΕΚ, καθώς μία από αυτές θα είναι η αλλαγή ώρας αναχώρησης από τα Χανιά προς τον Πειραιά. Πιο συγκεκριμένα από 1 Φεβρουαρίου το ΕΛΥΡΟΣ και το BLUE GALAXY θα αναχωρούν από το λιμάνι της Σούδας στις 21:00 αντί στις 22:00, με άφιξη στο λιμάνι του Πειραιά στις 06:00 αντί στις 06:30. Από τον Πειραιά προς την Σούδα θα μείνει η ίδια ώρα αναχώρησης και άφιξης 21:00 - 06:00.
top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/11062b_f1fbf8b243e942a692e564fac5382513f000.jpg/v1/fill/w_288,h_162,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/11062b_f1fbf8b243e942a692e564fac5382513f000.jpg)
bottom of page